• Pon-Pią 9.00 - 17.00

Finansowanie

Oferta finansowania samochodów

Samochody przedstawione w naszym wirtualnym salonie samochodowym dostępne są w korzystnym finansowaniu zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Chcemy zawsze prezentować dla Państwa najlepsze oferty finansowe, dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych.

Leasing:

Dla naszych klientów wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy kilka ofert finansowania w formie leasingu operacyjnego lub finansowego.

Leasing dostępny już od 1 dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Możliwość skorzystania z oferty już od 0% opłaty własnej, oraz długi okres leasingu do 84 miesięcy.

Więcej informacji o leasingu na samochody

Pożyczka leasingowa:

Pożyczka leasingowa oferowana jest przez firmy leasingowe, która łączy w sobie cechy kredytu i leasingu. W przypadku pożyczki leasingowej okres spłaty można wydłużyć nawet do 10 lat. Natomiast w przypadku standardowego leasingu operacyjnego wiek przedmiotu i okres finansowania nie powinien przekroczyć 10 lat. W przypadku pożyczki leasingowej pożyczkobiorca nie musi być płatnikiem VAT. W przypadku pożyczki to pożyczkobiorca jest właścicielem środka trwałego. Dodatkowo do rat pożyczki nie jest doliczany podatek VAT.