Najczęściej zadawane pytania

W przypadku samochód do 3,5 tony, maksymalny wiek + okres leasingu to 10 lat. Istnieje możliwość odstępstwa i przedłużenia tego wieku do 11 -12 lat. Jest to decyzja indywidualna i do jej podjęcia niezbędna jest dokładna specyfikacja samochodu. podstawie dołączonej specyfikacji i proformy

Wysokość min wpłaty zależy od rodzaju i wieku przedmiotu i okresu działania klienta. I tak np. samochody nowe możemy procesować od 1%, W przypadku firm krótko działających na rynku opłata wstępna wynosi minimum 10%.

Jest to możliwe, wniosek traktowany indywidualnie, konieczne dokumenty pobytowe. ( zawsze wymagana Karta stałego pobytu, czasowego pobytu, paszport)

Ubezpieczenie Leasingodawcy może być spłacane w ratach leasingowych

Skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Doradca przygotuje dla Ciebie kilka ofert finansowania i odpowie na wszystkie pytania.

W większości przypadków dla samochodów do 100 000 zł wymagane będą dane z dowodu osobistego, oraz zgoda na sprawdzenie w bazach miedzybankowych. Dla droższych samochodów będą wymagane dokumenty finansowe.

W przypadku gdy samochód jest na stanie, od momentu złożenia wniosku poprzez rejestrację i ubezpieczenie, aż po odbiór trwa około 7 dni.

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę internetową z samochodami dostępnymi od ręki. Proponujemy samochody nowe i używane. Jesteśmy obecni na rynku już od 20 lat. W tym czasie obsłużyliśmy już ponad 30 000 zadowolonych klientów.
Copyright © 2022 CLS. Wszelkie prawa zastrzeżone