O nas

Nasze wartości

Dla nas największą wartością jest klient. Koncentrujemy się przede wszystkim na zaspakajaniu na bieżąco potrzeb Klienta, które zmieniają się w zależności od czasu i kontekstu, utrzymując jednocześnie na wysokim poziomie jego lojalność wobec firmy. Podejście to zakłada, iż firma CLS jest żywym organizmem biznesowym, które pozwala nawiązać z Klientem kontakt, zbudować i podtrzymać więź na zasadach partnerskich.

  • Sposób działania – prezentujemy klientowi wszystkie możliwości
  • Oferta – przygotowana z wiodącymi partnerami
  • Klient – jest on dla nas najważniejszy
  • Reagujemy na zmiany i prezentujemy najlepsze rozwiązania dla Klienta
 

Klient jest dla nas najważniejszy.

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę internetową z samochodami w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy obecni na rynku już od 18 lat. W tym czasie obsłużyliśmy już ponad 30 000 zadowolonych klientów. W naszym salonie samochodowym znajdziesz kilkaset samochodów zawsze z rabatem dla Ciebie. Codziennie pojawiają się nowe oferty. Oprócz samochodów znajdziemy dla Ciebie ofertę finansowania, zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Oferujemy możliwość finansowania za pomocą leasingu, wynajmu długoterminowego, jak również kredytu na zakup samochodu. Skontaktuj się z nami teraz i wybierz najlepszy samochód dla siebie.

0

lat

na rynku

0
Zadowolonych klientów
0 k
Sprzedanych aut
0
Lokalizacji

Najczęściej zadawane pytania

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę internetową z samochodami dostępnymi od ręki. Proponujemy samochody nowe i używane. Jesteśmy obecni na rynku już od 20 lat. W tym czasie obsłużyliśmy już ponad 30 000 zadowolonych klientów.
Copyright © 2022 CLS. Wszelkie prawa zastrzeżone