Finansowanie kredyt lub leasing

Oferta dopasowana do Klienta

Chcemy by nasze oferty były zawsze dopasowane do Państwa potrzeb i prezentowały wszystkie możliwości finansowe. Dlatego zawsze prezentujemy oferty zarówno na leasing jak i na kredyt lub pożyczkę.

Oferta Leasingu

Nasza oferta leasingu samochodu jest dopasowana do potrzeb każdego z klientów indywidualnie. Dbamy o to, aby była ona skrojona na miarę możliwości finansowych i oczekiwań. Jeśli chodzi o leasing na auto – jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci. Oferujemy rozwiązania skierowane do osób fizycznych oraz do przedsiębiorców – zarówno „rekinów biznesu”, jak i tych początkujących.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wspólnie z naszymi partnerami produkty, które pozwalają otrzymać ofertę skrojoną na miarę potrzeb:

 • Leasing od 1 dnia prowadzenia działalności
 • Długi okres spłaty do 84
 • Opłata wstępna już od 0%
 • Maksymalnie uproszczone procedury

Zapytaj o najlepszą ofertę dla siebie

Oferta kredytu

Kredyt w CLS to jedna z opcji, którą możemy zaproponować naszym Klientom szukającym finansowego rozwiązania dla swojej firmy lub też dla domu.
Oczywiście pamiętamy, że rynek finansowy w Polsce daje firmom wiele możliwości finansowania działalności oraz zakupu środków trwałych.

Najbardziej rozpoznawalnym wśród Klientów instytucji finansowych sposobem uzyskania środków finansowych – czy to na działalność, czy na zakup samochodu, sprzętu lub maszyn produkcyjnych – jest właśnie kredyt.

Wciąż też jest on najbardziej popularną formą otrzymania finansowania od zewnętrznej instytucji i mówimy tu o finansowaniu dla przedsiębiorców i konsumentów.


  Kredyt czy leasing?

  Kredyt czy leasing?

  Dla Przedsiębiorcy zastanawiającego się nad tym, czy skorzystać z oferty kredytowej, czy też może zdecydować się na leasing, mamy krótkie porównanie pomiędzy tymi dwiema formami finansowania.

  Przede wszystkim trzeba pamiętać, że kredyt – w przeciwieństwie do leasingu – daje Przedsiębiorcy więcej możliwości, jeśli chodzi o wybór czasu trwania umowy. Nie jest on oznaczony czasowo w przepisach i może być ustalany na podstawie indywidualnych uzgodnień między Klientem, a bankiem. Dodatkowo – Klient ma zawsze możliwość aneksowania czasu trwania umowy. Dzięki temu może wydłużyć lub skrócić czas jej trwania i rozłożyć spłatę w inny sposób, niż zakładał na początku, podczas podpisania dokumentów. 

  Ważną kwestia jest też fakt, że Kredytobiorca – z chwilą podpisania umowy – staje się właścicielem pojazdu lub maszyny, której zakup był celem kredytu. Jest to często niezwykle istotny czynnik dla rolników lub firm korzystających z dotacji unijnych lub państwowych. Przedsiębiorca lub rolnik jako właściciel danego pojazdu czy sprzętu może ubiegać się o dotowanie zakupu ze środków pochodzących właśnie z dopłat czy dotacji. Z reguły nie ma też założeń co do minimalnej wartości kredytu, o którą dana firma może wnioskować. W przypadku leasingu rzadko zdarza się, że firma leasingowa zaakceptuje zakup sprzętu o wartości  nieprzekraczającej 5 – 10 tysięcy złotych. Ważnym aspektem jest także dowód zakupu danego samochodu lub sprzętu czy maszyny. Jeśli bowiem Klient zakupi samochód, a dowodem zakupu będzie umowa kupna-sprzedaży, leasingodawcy w większości nie zgodzą się na leasing takiego przedmiotu. Tu z pomocą przychodzą kredytodawcy, którzy sfinansują zakup na podstawie zarówno faktury VAT, faktury VAT-marża, jak i umowy kupna-sprzedaży.

  Dla wielu Przedsiębiorców kredyt może wydawać się więc opcją o wiele korzystniejszą i dającą wiele więcej manewrów proceduralnych niż leasing operacyjny czy finansowy. 

  Kredyt z pewnością jest też alternatywą dla tych Przedsiębiorców, którzy mają zdolność kredytową, ale ze względu na krótki okres działania, mogą nie otrzymać leasingu.

  Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę internetową z samochodami dostępnymi od ręki. Proponujemy samochody nowe i używane. Jesteśmy obecni na rynku już od 20 lat. W tym czasie obsłużyliśmy już ponad 30 000 zadowolonych klientów.
  Copyright © 2022 CLS. Wszelkie prawa zastrzeżone