Kalkulator kredytu

Skorzystaj z naszego kalkulatora kredytu/pożyczki aby obliczyć ratę.  Możesz dostosować długość pożyczki, zaliczkę i oprocentowanie, aby zobaczyć, jak te zmiany zwiększają lub obniżają ratę.

Cena *

Oprocentowanie *

%

Okres (miesiące) *

Zaliczka

ZŁ netto

Miesięczna rata

-

Wartość odsetek

-

Koszt całkowity

-

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami by poznać szczegółową ofertę. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę internetową z samochodami w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy obecni na rynku już od 18 lat. W tym czasie obsłużyliśmy już ponad 30 000 zadowolonych klientów. W naszym salonie samochodowym znajdziesz kilkaset samochodów zawsze z rabatem dla Ciebie. Codziennie pojawiają się nowe oferty. Oprócz samochodów znajdziemy dla Ciebie ofertę finansowania, zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Oferujemy możliwość finansowania za pomocą leasingu, wynajmu długoterminowego, jak również kredytu na zakup samochodu. Skontaktuj się z nami teraz i wybierz najlepszy samochód dla siebie.
Copyright © 2020 CLS. Wszelkie prawa zastrzeżone