SPRAWDZENIE SAMOCHODU UŻYWANEGO PRZEZ SPECJALISTĘ
SPRAWDZENIE SAMOCHODU UŻYWANEGO PRZEZ SPECJALISTĘ

SPRAWDZENIE SAMOCHODU UŻYWANEGO PRZEZ SPECJALISTĘ

7 stycznia 2021
0 Komentarze

Sprawdzenie samochodu używanego przez specjalistę

czyli – po raz kolejny – odpowiadamy na pytanie:

co zrobić, aby… się nie przejechać

Sprawdzenie samochodu używanego przed zakupem to konieczność, która spędza Ci sen z powiek?

Zastanawiasz się, na co wydać zaoszczędzone pieniądze lub z jakiego źródła pozyskać samochód, aby się… nie przejechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ściągą dla przyszłych właścicieli samochodów używanych.

„Sprawdzenie samochodu używanego przed zakupem” to obszerny poradnik. Specjalnie dla Was został podzielony na kilka wpisów, abyście mieli łatwy dostęp do wszystkich etapów wyboru i sprawdzenia samochodu. Dzięki niemu przygotujecie sobie każdy etap sprawdzania pojazdu.

Część druga – sprawdzenie samochodu używanego zlecenie dla specjalisty

Jakby powiedział klasyk: nadejszla wiekopomna chwila. Jedziesz oglądać samochody, które wybrałeś przeglądając ogłoszenia. Oględziny samochodu u sprzedawcy to moment, do którego warto się przygotować. Samo obejrzenie auta dookoła to nie wszystko. Musisz dobrze przyjrzeć się temu, czym zamierzasz podróżować. Jeśli jednak nie jesteś ekspertem motoryzacyjnym – nie ryzykuj! – zgłoś się do kogoś, kto dokona za Ciebie sprawdzenia samochodu.

Sprawdzenie samochodu używanego przez specjalistę.

Auto, jak wspomnieliśmy, może obejrzeć firma zajmująca się profesjonalnym sprawdzaniem samochodów lub też mechanik, którego znasz i który zna się na swoim fachu. Firma lub Twój mechanik na Twoje zlecenie pojedzie z Tobą (lub za Ciebie) do sprzedawcy i sprawdzi wóz od kół po dach. Taka przyjemność w przypadku firm branych na zlecenie kosztuje z reguły od ok. 200 do ok. 500 złotych. Cenniki firmowe są oczywiście uzależnione od zakresu sprawdzenia samochodu.

Kompleksowy raport – łącznie z podpięciem samochodu pod komputer i wjazd na kanał – to wydatek rzędu ok. 400 – 500 złotych. Jeśli sprawę załatwisz z pomocą znajomego warsztatu, całkiem możliwe, że zapłacisz mniej.

Jeśli – dla wygody lub świętego spokoju wybrałeś opcję sprawdzenia samochodu przez firmę lub mechanika, to na podstawie otrzymanego raportu możesz już podjąć decyzję odnośnie zakupu.

Kontakt w sprawie finansowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę internetową z samochodami dostępnymi od ręki. Proponujemy samochody nowe i używane. Jesteśmy obecni na rynku już od 20 lat. W tym czasie obsłużyliśmy już ponad 30 000 zadowolonych klientów.
Copyright © 2022 CLS. Wszelkie prawa zastrzeżone